محل تبلیغات شما

موندم ادم یه وقتایی یه مرگش میشه ولی هیچی نیستا روال عادیه زندگی اما وقتی به حجم کارا دلتنگیا و خاطره ها نگاه میکنم ته دلم خالی میشه.

شاید دندون درد هم مضاعف شده به این حالو روزم.

همیشه کارام لحظه اخری همیشه بدو بدو و اخرش له شدن از فرط خستگی روحی و جسمی جون به عزراییل دادن.

امروز زیاد بهش فکر کردم تقریبا تو خیالم بود.ولی بیشتر باید مقاومت کنم و سمتش نرم.راستی کادوی ف رو بهش دادم.البته ندیدمش.بنظرم خودش نمیخواست منو ببینه وگرنه میشناسمش کاری رو که بخواد انجام میده.با ایتکه ازش ناراحت شدم ولی  عزیزم خطابش کردم.شاید الان من باید درکش کنم.حتما روزای اینده بهتر میتونیم باهم حرف بزنیم.برل عروسیش تصمیم نگرفتم اما دلم نمیخواد برم.ولی خب با نرفتنم شاید دلش بشکنه.اگرم برم شاید زیاد نتونم کنارش باشم شایدم زیاد بهم توجه نکنه.ولی خوشبختیش ارزومه.

+برای یکشنبه صدام کن.تو هم درونت یه خبرایی هست اونقدر که به ظاهرت میخوره بی تفاوت نیستی و حواست هست.

+ نکنه هردو احساس داریم و کتمان میکنیم.من دارم خودمو گول میزنم.تو هم داری خودتو.چون احساس ما قابل جمع شدن نیست.اجتماع نقیضین محال است.

به هرحال صدام کن و سکوتمو گوش کن.اخ که چقدر باهات حرف دارم.ولی باید ساکت باشم.من محکوم کردم خودمو به سکوت به حرف نزدن باهات به سمتت نیومدن.

فکر کن اگر تو یکم نرمش نشون بدی دوباره میشم همون دخترک شیطون و لوس و لجباز.ولی لعنتی دلتنگم شو.من دارم از دست میرم.+ اه خدا کجایی؟ اینجایی؟ حرفامو خوندی؟ ببین هردو بنده های توییم.چرا بهش فکر میکنم؟ چرا خلاص نمیشمچرا ازش مینویسم چرا بیادشم تو خیالشم.اینجوری مغزم داره میپوکه شده یه صندوقچه خاطرهفک کن هیچ علم و تخصصی تو مغزم نباشه.

الکی الکی اعصابم خورده

خاطره ها جلو چشامه

دلم میخواد بنویسم

ولی ,تو ,کن ,شاید ,یه ,هم ,من دارم ,بهش فکر ,صدام کن ,تو هم ,کن و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها